Ralis „Aplink Lietuvą“ – savaite vėliau

Tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2023“ Prezidento Gitano Nausėdos taurei laimėti, kurį nuo pat pradžių rengia Lietuvos automobilių klubas (LAK), vyks ne rugsėjo viduryje, kaip buvo skelbta anksčiau, o savaite vėliau – rugsėjo 22- 24dienomis.

Tokį sprendimą, išanalizavę daugelio sportininkų pageidavimus, šiandien priėmė šio ralio organizatoriai – LAK kartu su šalies automobilių sporto federacija (LASF).

„Rugsėjo viduryje rengiamos šalies mini ralio čempionato etapo varžybos, kurių dalis dalyvių išreiškė pageidavimą varžytis ir ralio „Aplink Lietuvą“ trasose, – lenktynių spaudos centrą, viešųjų ryšių agentūrą „Visus Bonus“ informavo LAK prezidentas Rolandas Dovidaitis. – Nenorėdami nuvilti potencialių mūsų organizuojamo 32-ojo ralio „Aplink Lietuvą“ dalyvių, pasiryžusių per tris dienas įveikti apie 1000 km maršrutą, kartu su LASF priėmėme sprendimą pakeisti renginio datą“.

Pasak R. Dovidaičio, organizatoriai tikisi, jog per savaitę nepasikeis gamtinės sąlygos ir ralio kokybė nė kiek nenukentės, o atsiradęs papildomas laikas leis geriau pasiruošti ilgam lenktynių maratonui.

Nauja ralio „Aplink Lietuvą“ data jau suderinta su automobilių sporto organizacijomis ir kitomis ralio parengime dalyvaujančiomis žinybomis.

Padavusių dalyvauti ralyje paraiškos galioja ir jos priimamos toliau. Nesikeičia ir renginio geografija bei sportinės rungtys.

Priminsime, jog šiemet, vėlgi atsižvelgdami į daugelio sportininkų pageidavimus, ralio organizatoriai ryžosi eksperimentui, ir visos lenktynių rungtys drieksis tik asfalto dangą turinčiais keliais.

Startas raliui „Aplink Lietuvą“ bus duotas tradicinėje renginio vietoje, Kauno Rotušės aikštėje rugsėjo 22 d. 9.30 val.

O baigsis ralis irgi tradicine tapusioje finišo vietoje, Vilniuje, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą, rugsėjo 24 d. 15 val.

Čia ralio laimėtojams bus įteiktas pagrindinis lenktynių prizas – Prezidento taurė, o prizininkams – kiti garbingi apdovanojimai.

Back to top button